A+ A A-

تراکتورسازی ایران نگین صنعت سنگین کشور

مهندس ابوالفتح ابراهیمی جوانی از تبار نیکان کشتی به گل نشسته تراکتور را به ساحل نجات رساند

تراکتور اکندی، بیچندی، کندوله دولدوران دو، حرمتی وار، خنه قاشنا قوی ، سوآردوناسَف، خوش گتسون، برکتلی گلسین. تراکتور می کارد، درو می کند، و ذخیره خانه را پر می کند احترامش کنید، خرامان رود تا برکتش بازگردد، این گفته های حاج محمد شریعت دهقان سالخورده است که خود می گوید درت سلطان گوریشم. انقالب دا وارموشام، سومار و دهلاران سنگر ده وار موشام ، چهار سلطان را دیده ام در انقلاب بوده ام در جنگ تحمیلی شرکت کرده ام در سنگرهای سومار، دهلاران فرمان بر فرمانده بوده ام. ساعت ده صبح روز 30 خرداد ماه 1395 است نشست سالانه شرکت تراکتورسازی ایران که در صدرش جوانی از تبار نیکان بنام ابوالفتح ابراهیمی از خانواده ای خوش نام از سرزمین آزاد زنان و مردان غیور آذربایجان ، مدیری مدبر و آگاه به زمان و مکان نشسته. تراکتورسازی ایران از بدوتاسیس خوش می خرامید و تا مرز اروپا رفت همان جا که پیشتر در رومانی زنبیل گذارده بودیم و بچه های تلاشگر سرزمین سرداران ملی و سالاران ملی آن کردند که انگلیس در صف خریداران، زنبیل به درب فروش برای تراکتورایران گذارد . این داشته وقتی به دست سیاست بازان رسید بارگران به دوش او گذاردند و آن شد که نباید می شد و بار دیگر کشتی به گل نشسته را جوانی آزمود و کاردان ناخدا گردید تا به ساحل آرامش برسد. خدا قوت ابوالفتح خان.

مجامع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به 29/12/94 و عمومی فوق‌العاده شرکت تراکتورسازی ایران (سهامی‌ عام) در تاریخ 29/03/1395 در محل سالن فردوسی پژوهشگاه نیرو واقع در تهران تشکیل شد.
در این مجمع که با حضور اکثریت سهامداران حقیقی و حقوقی ، اعضاء هیات مدیره، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی برگزار گردید، ریاست مجمع برعهده آقای سیدعلی رئیس زاده بود، که جنابان محمد حیدری و پرویز احمدزاده در مقام نظار اول و دوم و آقای ناصر یکتن به عنوان دبیر مجمع انتخاب گردیدند.
درادامه با قرائت گزارش هیات مدیره به مجمع توسط مدیرعامل شرکت مربوط به اهم فعالیتهای صورت پذیرفته در طی سال مالی منتهی به 29/12/1394 و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، مجمع نشینان با طنین صلوات خود ضمن تصویب صورتهای مالی و تنفیذ معاملات مشمول ماده 129 با تقسیم سود 350 ریالی به ازای هر سهم به کار خود پایان دادند.
خلاصه تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده
موضوع "انجام فعالیت‌های آزمایشگاهی و تایید نوع تراکتور" به موضوع فعالیت فرعی شرکت اضافه گردید.
پيام مديرعامل
حمد و سپاس خداوند متعال را که یکسال دیگر توفیق خدمت در این گروه تولیدی معظم را در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ارزانی داشت، ضمن سپاس و قدردانی از مجموعه همکاران محترم، از مدیران و کارشناسان گرفته تا کارگران و همچنین سهامداران گرامی، در حالی از ارائه گزارش عملکرد سال 94 می پردازیم که همچنان بر این باوریم که سرمایه اصلی گروه، سهامداران متعهد و صبور و کارگران و مدیران دلسوز هستند. در سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی عملکردی را تجربه کردیم که در شرایط سخت و با وجود مشکلات بزرگ و عدیده ، اگر نگوئیم بی نظیر اما کم نظیر بود.
در این سال با وجود حاکم بودن رکود اقتصادی بر تولید و صنعت کشور، خشکسالی های متوالی در بیش از 12 استان کشور، عدم اتخاذ سیاستهای پایدار درخصوص تسهیلات اعطایی به کشاورزان توسط جهاد کشاورزی و سایر عوامل محیطی خارج از کنترل، شرکت تراکتورسازی ایران با چالش کاهش شدید، فروش مواجه گردید. از طرفی بروز مشکلات سیاسی و ناامنی در بازارهای عمده صادراتی این شرکت و همچنین محدودیتهای ناشی از تحریم ها، صادرات شرکت تراکتورسازی ایران را نیز مانند اکثر صنایع کشور تحت تاثیر قرار داد.
با توجه به مسائل و مشکلات فوق، شرکت با استفاده از این فرصت اصلاح زیر ساختها، افزایش بهره وری نیروی انسانی و ماشین آلات ، تنوع تولید، افزایش کیفیت، تحویل به موقع و افزایش سطح کیفی خدمات پس از فروش را به عنوان استراتژیهای اصلی در راس برنامه های خود قرار داد و موفق گردید تا بخشی از اثرات منفی ناشی از مشکلات فروش وصادرات را جبران نماید. تولید تراکتورهای سنگین 150 اسب بخار و تراکتور برنجی، دریافت گواهی حمایت از حقوق مصرف کننده و مهمتر از همه دستیابی به رتبه اول در گروه ماشین آلات و صنایع فلزی در رتبه بندی معتبر IMI100 در بین 500 شرکت برتر ایران برای سومین سال پیاپی همگی گواه بر جهت گیری شرکت در راستای استراتژیهای وفوق الذکر می باشند.
در سال پیش رو نیز که به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و همل مزین شده است امید است که مسئولین اقتصادی و تولیدی کشور این مطالبه بر حق مقام عظمای ولایت را در عرصه عمل تحقق بخشند در این رهگذر و با در نظر گرفتن فرصتهای بوجود آمده در محیط کسب و کار در سطح کلان در پی رفع تحریمهای بین المللی و توجه ویژه دولت به حمایت از صنایع داخلی و افزایش صادرات غیرنفتی ، گروه صنعتی تراکتورسازی ایران تلاش خواهد نمود تا در سایه توانمندیهای کسب شده طی چندین سال اخیر از خودکفایی و تولید قطعات و مجموعه های استراتژیک گرفته تا طراحی وتولید تراکتورهای مختلف و همچنین برخورداری از مزیت های رقابتی در خارج از کشور در مقایسه با رقبا من جمله برند معتبر و قیمت مناسب، توسعه صادرات را به عنوان یکی از استراتژیهای اصلی مدنظر قرار داده و با تقویت زیر ساخت های مربوطه سهم بیشتری از بازارهای صادراتی تراکتور، قطعات و ادوات را تصاحب نماید. به هر حال امسال نیز به مانند سالهای قبل در سایه توجهات حضرت ولی عصر و تلاش جهادگونه تمامی مدیران، کارشناسان و کارگران و زحمت کش مجموعه، تمامی مساعی خود را جهت سربلندی مجموعه بزرگ تراکتورسازی ایران بکار خواهیم بست. انشاءا...
افتخارات شرکت، جوایز و گواهی نامه های دریافتی:
- انتخاب شرکت بعنوان رتبهاول در گروه ماشین آلات و صنایع فلزی در فرآیند imi100
- دریافت تقدیرنامه از سازمان حمایت از مصرف کننده برای چند سال متوالی
- تولید انبوه تراکتورسنگین 150 اسب بخار
- تولید نمونه تراکتور برنجی
- خودکفایی قطعات و مجموعه های تامینی از خارج وصرفه جویی ارزی قابل توجه
شعار سازمانی: نگین صنعت سنگین کشور
آرمان: پیگام در تولید ماشین آلات کشاورزی در کشور با قابلیت رقابت در سطح جهانی
ماموریت: تولید انواع تراکتور و ماشین آلات کشاورزی با بهره گیری از تکنولوژی روز و خلاقیت و ابتکار نیروی انسانی توانمند برای بازارهای داخلی و خارجی در جهت توسعه مکانیزاسیون کشاورزی کشور و نیل به سودآوری مناسب

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.