Logo
چاپ کردن این صفحه

بیمه دی با شما ، برای جبران

موسسات بیمه در هر کشور رکن اقتصادی آن کشور می باشد . و کلا عملکرد مجموعه و شرکت های حاضر در صنعت بیمه در تمام دنیا و میزان موفقیت آنها ملاک و درجه ترقی و تنزل اقتصادی آن مرز جغرافیایی می باشد و به واقع تعبیر حمایتی بیمه اگر در این مرز پرگهر به عنوان گهواره جنبان تمدن بشریت بخواهد به فارسی سلیس خلاصه شود می شود شاه بیت و شعار خواندنی بیمه دی :
با شما ، برای جبران
پس از نیم قرن کار مطبوعاتی و سی سال سردبیری در نشریات اقتصادی ،بانکی و بیمه ای کشور خرسندم که شهادت دهم کنون در مسند بیمه دی که تا دیروز بر مجلس و کوی و برزن سخن از او بود ، مدیری مدبر و کاردان جلوس کرده که به شایستگی هم درد را در این صنعت می شناسد و به بایستگی هم خوب درمان را.مدیری خلاق و نو اندیش که با اتکا به تیم مدیریت ارشد خود آمده تا این صنعت 80 ساله در کشور را با عملکرد بیمه دی سرفراز دیگر بیمه ها سازد .
مدیرانی مدبر و کارآزموده چون سید مجید بختیاری که در روزهای سخت اقتصادی سال 94 و در آن کارزار نانجیبی که رقبا، دشمنان و بدخواهان ساخته و فضا سازی کرده بودند ، لباس رزم بر تن کرده و به سال 1395 برای دوران پساتحریم امیدوار که با تثبیت روانی بازار و سرمایه گذاری به جلب مشتری و رضایتمندی بپردازند و مسیری را در پیش روی بیمه های خصوصی کشور خط کشی کنند تا دیگر شرکت های بیمه کشور که گریز پایند از شفافیت و انضباط کاری-مالی بیمه دی این مجموعه قد بلند کرده بسان ققنوس را درصداقت کاری و مالی سرمشق موفقیت برای دکترین مدیریت بیمه خود بسازند.
مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه دی(سهامی‌عام) مورخ 15/04/ 1395 در محل میدان هفت تیر سالن سیدالشهداء برگزار گردید.

در این مجمع که با حضور 95/86 درصدی سهامداران حقیقی و حقوقی ، اعضاء هیات مدیره، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی برگزار گردید، ریاست مجمع برعهده آقای محمدعلی مورج بود، که جنابان حسن فرسایی و محسن عزیزی در مقام نظار اول و دوم و آقای سیدمحمود حسنی بهابادی به عنوان دبیر مجمع انتخاب گردیدند.
درادامه با قرائت گزارش هیات مدیره به مجمع مربوط به اهم فعالیتهای صورت پذیرفته در طی سال مالی منتهی به 29/12/1394 و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، مجمع نشینان با طنین صلوات خود ضمن تصویب صورتهای مالی و تنفیذ معاملات مشمول ماده 129 به کار خود پایان دادند.
مؤسسه حسابرسی هشیار بهمند به‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس اصلی شرکت و موسسه حسابرسی شاخص اندیشان به عنوان بازرس قانونی علی‌البدل انتخاب گردیدند
پیام هیات مدیره
تكريم خانوادههاي شهدا افتخار بزرگي است كه شركت بيمه دي در اين امر بسيار پيگير است. خانواده هاي شهدا ماية افتخار و بركت كشور هستند كه عزيزانشان را در راه اسلام و انقلاب فدا كردند و اگر اين گذشت و فداكاريها از سوي خانواده هاي صبور نبود، كشور و انقلاب حفظ نميشد و همه مردم به ويژه مسئولان كه در رأس كار هستند، بايد
قدرد انی اين فداكاريها و از خودگذشتگي ها باشند.
خداي بزرگ را شاكريم كه پس از سپري نمودن سالي پر از فراز و نشيب، مجال تقديم گزارش پيشرو فراهم گرديده است.
در سال 1394 شركت كوشش نمود تا با اتمام مراحل افزايش سرمايه و تامين نظر شورايعالي بيمه، ضمن اجراي بخش هايي از برنامه راهبردي خود، در خصوص گسترش شبكه فروش، تقويت زير ساخت هاي فناوري اطلاعات و نيز توجه ويژه به شعب و نمايندگي ها با اجراي نظام ارزيابي و متناسب سازي عملكرد با پرداخت ها، براي تثبيت شرايط و حضور موثر در بازار عملياتي گام نهايي بردارد.
شركت بيمه دي با پشت سر گذاشتن مراحل مهار بحران و تثبيت وارد مرحله رشد و توسعه شركت شده است كه تحقق اين مهم نيز مستلزم حمايت كليه ذينفعان و بويژه سهامداران گرامي ميباشد.
بديهي است در اين گزارش سعي شده است كليه حقايق موجود به صورت آشكار و روشن در اختيار سهامداران محترم و نمايندگان ايشان قرار گيرد تا با توجه به حق مسلم ايشان بر اشراف كامل به مسائل شركت، با ارائه رهنمودهاي خود، اعضا هيأت مديره و كاركنان شركت را در پيشبرد هر چه بهتر امور ياري نمايند.
اميد است هيأت مديره بتواند در راستاي نيل به اهداف تعيين شده و دستيابي به بازده مناسب در قبال سرمايه گذاري سهامداران گرامي، گام هاي مؤثر و مفيدي براي رشد و ارتقاء شركت برداشته و آنچه براي آينده « شركت بيمه دي » برنامه ريزي شده و برآورد گرديده، به واقعيت تبديل نمايد.
اهداف و برنامه هاي شركت براي سال آتي
بيمه دي در سالهاي اخير با تدوين و اجراي برنامه هاي راهبردي و گذار از مراحل ساماندهي و تثبيت، گام در مرحله شكوفايي و تعالي نهاده، با تأكيد بر اصول بنيادين خود كه عبارتند از« سلامت، حرفه اي گري و انسجام سازماني»، افق روشني براي سالهاي پيش رو ترسيم نموده است. از جمله اهداف و برنامه هاي اين شركت براي سال آتي ميتوان رشد سودآوري، افزايش درآمد بيمه گري، افزايش درآمد سرمايه گذاري، افزايش توانگري مالي ، ارائه خدمات برتر در هر بخش از ارائه محصولات جديد و ويژه با قيمت بهينه تسهيل دسترسي، بهبود ارزش برند، ارتقاء مديريت روابط مشتريان، تسهيل و تسريع فرآيند صدور، تسريع فرآيند خسارت، بهبود مديريت محصولات، توسعه شبكه كسب و كار، سرمايه گذاري هوشمند، مديريت موثر كانالهاي فروش وخدمات، هوشمندسازي كسب و كار، بهسازي سرمايه
انساني، افزايش بلوغ قابليت مبتني بر ارتقاء سرآمدي و كيفيت برشمرد.
باور داريم كه رمز بقاء در شرايط سخت امروز اقتصاد ايران بهره وري است. و نيك ميدانيم كه بهره وري و چابك سازي و ايجاد نشاط سازماني، با پرورش ايده هاي خلاقانه امكان پذير است كه براي تحقق آن سخت خواهيم كوشيد.
برنامه واحدهاي اجرايي و عملياتي شركت
- كاهش قيمت تمام شده محصولات جهت حضور مؤثر در بازار رقابت
- بازنگري فرآيندها و كاهش مدت زمان ارائه خدمات
- تسهيل در فرآيند صدور و خسارت با روش هاي نوين و بر اساس قابليت هاي فناوري اطلاعات اطلاعات
- افزايش درآمد بيمه گري
- طراحي بيمه نامه هاي نوين و مدرن
- ارتقاء سرآمدي و كيفيت بر اساس شاخص درصد فرآيندهاي بهبوديافته
- تهيه صورت تطبيق شركتهاي داراي ارتباطات اتکایی(واگذاري اختياري).
- طراحي محصولات جديد در بيمه هاي اشخاص
- ايجاد پرداخت خسارت درمان از طريق برون سپاري
- بهبود وضعيت دسترسي و اختيارات شعب
- راه اندازي آئين نامه 54 شوراي عالي بيمه جهت جذب نمايندگان عمر
- تمركز بر روي توسعه فروش و طراحي بيمه نامه نوين عمر و سرمايه گذاري