A+ A A-

جابرابن حیان نیک آمد چون نامش

در کیلومتر چهار جاده مخصوص تهران کرج نامی بلند آوازه در صنعت داروسازی کشور چشمها را خیره می کند و در صفحه افتخارات ملت سرفراز این نام پرآوازه تاریخ خوش می درخشد.
وظیفه خبری ایجاب می کرد که عملکرد سالانه شرکت را به آنان که طالب خبرند برسانم و من راهی به مجمع. بچه های مودب حراست با یاری رساندن و هدایت به سالن کمال همکاری را داشتند که قلم به آنها سلام می کند. در بدو ورد به سالن، یار دیرین، همکاری پیشین و حسابداری امین جناب کریمی ما را به آغوش مهر بفشرد و بدین پاس داشت سرتعظیم فرود آوریم. مدیران آگاه و کاردان بخصوص مدیرعامل فرهیخته و مدبر و هیات مدیره کاربلد همگی به پاس داشت خبر و قلم لطف بی حد می داشتند که ای کاش اندک زین شناخت بر آنانکه کارشان از زین افتاده ولی طبق ادعایشان وقت برای پاسخ سلام نمی دانند... بگذریم .
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی جابرابن حیان (سهامی‌عام) روز یکشنبه مورخ 30/3/1395 در محل قانونی شرکت برگزار گردید.
در این مجمع که با حضور 87 درصدی سهامداران حقیقی و حقوقی ، اعضاء هیات مدیره، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی برگزار گردید، ریاست مجمع برعهده آقای بهمن یاغشنی بوده که جنابان محمد شیری و علی آبانگاه به عنوان نظار اول و دوم و آقای محمدمسعود علی مراد به عنوان دبیر مجمع انتخاب گردیدند.

درادامه با قرائت گزارش هیات مدیره به مجمع توسط مدیرعامل شرکت مربوط به اهم فعالیتهای صورت پذیرفته در طی سال مالی منتهی به 29/12/1394 و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، مجمع نشینان با طنین صلوات خود ضمن تصویب صورتهای مالی و تنفیذ معاملات مشمول ماده 129 با تقسیم سود1750 ریالی به ازای هر سهم به کار خود پایان دادند.
اعضای هیات مدیره شرکت به شرح زیر انتخاب گردیدند:
الف)شرکت کیمیدارو
ب) گروه داروسازی اسوه
ج) شرکت سرمایه گذاری صباتامین
د) شرکت سرمایه گذاری شفادارو
ه)شرکت پخش¬رازی
پیام هیات مدیره:
با سلام و احترام، حضور سهامداران عزیز و سایر حاضران محترم را گرامی داشته و پروردگار متعال را شاکرهستیم که به لطف و عنایاتش بار دیگر توانستیم در راستای رسالت سازمان و تحقق اهداف سازمانی گام برداشته و با تولید داروهای با کیفیت و حیات بخش، سهم به سزایی در بهبود و حفظ سلامت جامعه داشته باشیم. افتخار آن را داریم که با حمایت و همراهی سهامداران، همت و تلاش مدیران و کارکنان متخصص و تجهیزات و تکنولوژی روزآمد و با جهت گیری به سوی بهره وری روزافزون، ضمن تحقق اهداف شرکت به لحاظ کمی و کیفی تولیدات و سودآوری، همواره پاسدار منافع کلیه ذینفعان خود از جمله سهامداران، مشتریان، کارکنان، تامین کنندگان مواد، دولت و سایر اشخاص باشیم. هیات مدیره شرکت داروسازی جابرابن حیان باور دارد که توجه به منافع همه ذینفعان و ارزش افزایی منافع صاحبان سهام و هدایت تمامی تلاش و همت در این جهت، موجب رشد و شکوفایی روزافزون، ظهور نوآوری و در نتیجه تعالی شرکت خواهد بود، لذا تمامی تلاش و اهتمام خود را در این راستا به کار خواهد گرفت.
بیان برنامه ها و وضعیت شرکت برای سال مالی اتی:
1- بهره برداری از پروژه قرص و کپسول سخت(جامدات) و تنوع بخشی تولیدات در راستای استراتژی توسعه محصولات.
2- پی گیری عملیات اجرایی جهت بازسازی و نوسازی خطوط قدیم و رعایت الزامات قانونی همراه با ارتقای GMP فضاهای تولید.
3- پی گیری عملیات اجرایی جهت پروژه انبار محصول به منظور افزایش ظرفیت انبارهای شرکت.
4- ادامه فرآیند نوآوری و توسعه محصولات جدید.
5- ارتقای بهره وری از طریق افزایش کارآیی منابع انسانی و استفاده بهینه از دارایی های شرکت.
6- ورود به بازارهای جدید مربوط به محصولات جامدات و ارتقای سهم بازار فروش کلیه محصولات با در نظر گرفتن سودآوری فرآورده ها.
مرور كلی بر جایگاه شركت در صنعت و وضعیت رقابتی آن در سال مالی مورد گزارش:
هم اكنون تقریبا بیش از 127 كارخانه داروسازی در كشور فعالیت داشته و اشكال مختلف دارویی را تولید می‌كنند. داروسازی جابرابن حیان در بین این تولیدکنندگان در 10 ماهه ابتدای سال 1394 با یک پله صعود نسبت به سال قبل، رتبه 8 را به خود اختصاص داده است. با توجه به اینکه در سال 1394 نیز مشابه سال قبل شرکت داروسازی جابرابن حیان رقبای متعددی داشته و داحتمال افزایش آنها نیز دور از انتظار نیست، لذا شرکت جابر کماکان نوآوری و توسعه را در اولویت برنامه ها و دستور کار خود قرار داده است.
بیانیه ماموریت:
شرکت داروسازی جابرابن حیان (سهامی عام) به عنوان یکی از شرکتهای زیرمجموعه هلدینگ شفادارو، در زمینه تولید انواع داروهای انسانی با کیفیت استانداردهای ملی و بین المللی می باشد که با تکیه بر دانش روز، کارکنان متخصص، تجهیزات و تکنولوژی روزآمد در جهت پاسخ به نیازهای دارویی جامعه پزشکی و بیماران، بهبود کیفیت زندگی و حفظ و ارتقای سلامت انسان و جامعه فعالیت می نماید.
بیانیه ارزش‌های سازمانی
بهبود كیفیت: افزایش بهبود كیفیت محصولات و افزایش بهره‌وری در سازمان
سودآوری شركت : رشد مالی شركت با كار و تلاش بیشتر و سخت‌كوشی
رضایت مشتری : جلب رضایت مردم و همیاری با سایر مشتری‌های شركت
هدف‌مندی : داشتن اهداف سازمانی مطلوب و تعیین عملكرد فردی و گروهی براساس این اهداف
همكاری : كار گروهی مطلوب و داشتن همدلی در انجام امور مربوطه به سازمان
احترام متقابل : احترام گذاشتن به شخصیت و كار یكدیگر و حمایت عاطفی از همكاران در تمامی واحدهای سازمان
وفاداری : داشتن روحیه وفاداری نسبت به سازمان و عدم ترك آن
انگیزش : داشتن انگیزه كاری همراه با ترقی و رقابت سالم در كار
آموزش : یادگیری از دیگران و آموزش دانش و تجربه خود به دیگران
پاسخگویی : داشتن روحیه پاسخ دهی در خصوص اقدامات انجام شده به طور روشن و واضح
مسئولیت‌های اجتماعی : متعهد به رعایت الزامات اجتماعی و زیست محیطی، قانونی و صیانت از حقوق شهروندی
مرورکلی بر عملکرد شرکت، میزان دستیابی به اهداف تعیین شده و دستاوردهای مهم در سال مالی مورد گزارش:
فروش و سود خالص شرکت در سال مالی مورد گزارش به ترتیب 215/2 میلیارد ریال 780 میلیارد ریال است که به ترتیب حدود 102 درصد از بودجه فروش و 102 درصد از سود پیش بینی شده را پوشش داده است.
استراتژی‌های اصلی سازمان
1- ارتقای بهره‌وری
2- توسعه محصول
3- تعمیق بازار
4- توسعه بازار

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.