A+ A A-

تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت مارگارین مطلب ویژه

1

margarin آیین تودیع و معارفه  مدیرعامل شرکت مارگارین با حضور دکتر دامغانیان مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر و اعضاء هیات مدیره شرکت مارگارین  و جمعی از مدیران در سالن کنفرانس آن شرکت برگزار شد.

در این مراسم آقای جعفر بیرالوند به عنوان مدیرعامل جدید شرکت معرفی گردید.

دکتر دامغانیان ضمن گرامیداشت اربعین حسینی ،از زحمات مجدانه آقای ربیعی و اعضای هیات مدیره شرکت مارگارین تشکر نموده ،انتصاب آقای بیرالوند را تبریک گفتند.

ایشان با اظهار اینکه دکتر بیرالوند، گذشته، مسیرها، تعلقات و تعصبات سازمانی را کاملا می دانند،تلاش مضاعف را خواستار و اکتفا کردن به وضعیت موجود را فرصت سوزی و نظم و انضباط کاری را باعث رشد در کلیه سطوح دانستند.

 درادامه دکتر دامغانیان ضمن تقدیر و تشکر مجدد از آقای ربیعی از ایشان به عنوان فردی پر تلاش ،دلسوز و فرماندهی مقتدر یاد کرده و برایشان در سمت مدیرعاملی شرکت به پخش آرزوی سلامتی وتوفیق نمودند. 

تاریخچه مارگارین

مارگارين اولين شركت توليد كننده روغن گياهي در ايران است كه با برندهای خروس، آفتاب و آفتاب طلايي  در بين مردم شناخته شده است. اين شركت كه در دی ماه سال 1332 با ظرفیت تصفيه 8 تن روغن گياهي در روز پا به عرصه صنعت گذاشت و اکنون با همكاري كارشناسان مجرب توانسته است با ظرفیت توليدي 1000 تن در روز، میهمان بسیاری ازخانواده ها و صنایع مختلف کشور باشد.

اين مجموعه همواره سعي می نماید محصولاتی با کیفیت برتر و منطبق با نیاز مشتریان طراحی و تولید نماید. هم اکنون  38 نوع  محصول متنوع روغني در دو بخش صنف و صنعت (B2B) و مصارف خانوار (B2C) در این شرکت تولید می‌شود که علاوه بر مطابقت با ضوابط موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت، با استاندارد های بین¬المللی نظیر CODEX از شرکت SGS سوئیس نیز انطباق داده شده است، به همین سبب اینک محصولات مارگارین در بازار اغلب کشورهای خاورمیانه و حتی کشورهای اروپایی به چشم می خورد.

ماموریت مجموعه مارگارین فراتر از خواسته های مشتریان و آنچه به اختصار بیان شده می باشد. مدیران و مهندسان شرکت مارگارین همواره با مشتریان و مصرف کنندگان محصولات خود، همراه هستند ودر جهت رضایت و کسب اعتماد آنان از هیچ تلاشی فروگذار نیستند

محصول این شرکت نیز برای اولین بار با برند خروس به بازار عرضه شد. مدیریت شرکت مارگارین از ابتدای تاسیس توسط آقایان قریشی و انوشیروانی بود سپس خانواده لاجوردی با خرید 49 درصد سهام شرکت مارگارین به جمع سهامداران این شرکت پیوست و این تا سال 1357 ادامه یافت.   

چشم انداز

جايگاه اول در روغن تخصصي جايگاه دوم در روغن خانوار ايجاد سود پايدار براي سهامداران

ماموريت: خلق ارزش افزوده، تعريف نو از كيفيت با استفاده از فن آوري هاي نوين

راهبردهاي بازاريابي و فروش

ارتقا برند و سهام بازار
ارتقا و توسعه كانال‌هاي فروش
ارتقا و توسعه خدمات به مشتريان

راهبردهاي زيرساختي

توسعه و بهره وري منابع انساني
بهبود مستمر سيستم ها و روش ها
مديريت بهينه منابع شركت

راهبردهاي زنجيره تامين

كاهش هزينه‌هاي تبديل
مديريت موجودي در زنجيره ارزش
افزايش كيفيت، سلامت غذايي و

ارزشهاي شركت

حفظ و صيانت از سرمايه‌هاي ذينفعان(مشتريان، كاركنان، سهامداران و جامعه(

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.