Logo
چاپ کردن این صفحه

دیدار مديرعامل ذوب آهن با جانبازان سرافراز بيمارستان شهيد رجايي

IMG 5005 11

همزمان با اعیاد فرخنده شعبانیه و به منظورگراميداشت ياد و خاطره شهدا ،جانبازان و ايثارگران افتخارآفرين كشورمان ، مهندس یزدی زاده مدیرعامل، به همراه جمعی از مسئولین شركت ، سه شنبه 20 فروردین ماه جاری ضمن حضور در بيمارستان تخصصي روانپزشكي شهيد رجايي نجف آباد ، با اهداء شاخه گل ، از جانبازان سرافراز بستری در این مرکز عیادت و با تعدای از این شهیدان زنده و همچنین کادر پزشکی آن گفتگو نمودند.

در اين بازديد مسئولین بيمارستان خدمات ارائه شده به ایثارگران را تشریح نمودند و در ادامه نیز  تعدادي از جانبازان بستري ، ضمن تشكر از خدمات ارائه شده به بيان مشكلات و مسائل دوران جانبازي خود پرداختند .

این جانبازان سرفراز از مديران ذوب آهن  به خاطر حضورشان تشكر نموده و خواستار توجه بیشتر همگان نسبت به ارزش ها و آرمان هاي انقلاب اسلامي ، شهدا و ايثارگران شدند . همچنین از آنها خواستند كه در جبهه صنعت با افزايش توليد و اشتغال در حد توان براي استقلال و آباداني هر چه بيشتر كشورمان تلاش نمایند و پاسدار ارزش ها و حماسه آفريني هاي شهدا ، جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی باشند .

شما با آخرین توان و نهایت اخلاص از اسلام و انقلاب دفاع کردید و در اصل شهید زنده هستید

طی بازديد مذکور كه به همت سرپرستي بنياد شهيد و امور شهدا و ايثارگران و روابط عمومی شرکت صورت گرفت ، مهندس یزدی زاده ضمن ابراز خشنودي از حضور در بين جانبازان عزيز، تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز ، يادآور شد : شما با آخرین توان و نهایت اخلاص از اسلام و انقلاب دفاع کردید و در اصل شهید زنده هستید. رنج های شما و پایداری خانواده هایتان هرگز فراموش نشده و در پیشگاه حق و مردم محفوظ است .

ما باید پاسدار خون شهدای سرافراز و قدردان رشادت های جانبازان پرافتخار کشورمان باشیم

وی افزود : ما خاک پای شما هستیم و وظيفه ما و افتخار همكاران ذوب آهني است كه همواره به فكر ايثارگران عزيز و ولي نعمتان خود باشیم و از اين رو همه ساله مفتخر به حضور در جمع جانبازان غرورآفرين شده و برای ادامه کار و زندگی، انگیزه و روحیه می گیریم.

مدیر عامل ذوب آهن با تاکید بر ادامه شایسته راه شهدا ، جانبازان و ایثارگران گفت : امنيت نسل حاضر و جامعه و سربلندي كشورمان مديون ايثارگري جانبازان عزيز بوده و ما به عنوان سربازان عرصه تولید و صنعت باید با کار و تلاش صادقانه در این جبهه جوابگوی خون شهدای گرانقدر و رشادت های جانبازان سرافراز باشیم و به همین دلیل همكاران ذوب آهني در جبهه صنعت سعي مي كنند با تولید بیشتر راه شهدا و ايثارگران را ادامه دهند .

مهندس یزدی زاده در آخر از تلاش مسئولین بيمارستان در جهت خدمت به جانبازان گرامي قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد که ذوب آهن اصفهان  بتواند در حد توان و در چارچوب قوانين موجود در خدمت آنها باشد.

بیماران اعصاب و روان مظلوم ترین اقشار جانباز کشور هستند

دکتر حیدری رئیس بیمارستان تخصصي روانپزشكي شهيد رجايي  نیز دراین دیدار ضمن خوش آمدگویی به بازدید کنندگان به شرح خدمات این مرکز پرداخته ونیازهای ضروری آن را برشمرد و بیماران اعصاب و روان را مظلوم ترین اقشار جانباز کشور دانست.

در ادامه اين ديدار دكتر محمد رضا عابد روانپزشك اين مركز و محمد ليلوي مسئول روابط عمومي بيمارستان ضمن توضيحاتي ، وضعيت كلي بيمارستان و شرايط نگهداري از بيماران را  بیان نمودند و یادآور شدند : بيمارستان شهيد رجايي پذيراي جانبازان ضايعه نخاعي ، قطع عضو و بيماران اعصاب و روان دوران دفاع مقدس  بوده و با توجه به شرايط سخت نگهداري از اين عزيزان كه بر اثر فشار و استرس دوران حضور در جبهه و به مرور زمان براي جانبازان ايجاد شده است به نگهداري و درمان آنان پرداخته و به خدمت به اين عزيزان افتخار مي كنند .

شايان ذكر است بيمارستان شهيد رجايي از سال 1363 فعاليت خود را به عنوان مركزي جهت مراقبت از جانبازان با آسيب هاي نخاعي شروع كرده و از سال 1371 به دنبال بروز اختلالات عصبي ناشي از عوارض جنگ كه رزمندگان را درگير كرده بود اين مركز اقدام به بستري نمودن جانبازان اعصاب و روان كرد . همچنين از سال 1382 از وزارت بهداشت و درمان مجوز بيمارستان تخصصي گرفته و در ابتدا با 60 تخت و سپس با 100 تخت در خدمت بيمارستان بوده و با توجه به امكانات و فضاي 75000 متر مربعي در حال حاضر دارای250 تخت است .

اين بيمارستان در حال حاضر بزرگترين بيمارستان غير دولتي روانپزشكي بنياد شهيد وامور ايثارگران در سطح استان و نيز بزرگترين بيمارستان روانپزشكي بنياد شهيد در سطح كشور ( با داشتن اورژانس ، 4 بخش روانپزشكي و توانبخشي ضايعه نخاعي و مركز توانبخشي ريه )  به شمار مي رود .همچنین از بیمارستان های درجه یک استان بوده ودر اعتبار سنجی های سال 1396 دربين 50 بيمارستان جزء 10 بيمارستان برتر استان معرفي و موفق به كسب تندیس يك شده است .