A+ A A-

حضور فعال ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه بین المللی محیط زیست

110

ذوب آهن اصفهان با برپایی غرفه ای ، حضوری فعال در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست دارد . این نمایشگاه از امروز 24 فروردین ماه آغاز به کار نموده و تا 27 فروردین ماه ادامه دارد .

مهندس مجید مکاری سرپرست واحد HSE ذوب آهن اصفهان در حاشیه این نمایشگاه گفت :  این مجتمع عظیم صنعتی اقدامات گسترده ای در زمینه محیط زیست در خصوص آب ، هوا و پسماند انجام داده است که تنها 30 پروژه در بخش هوا انجام شده است  .

وی با اشاره به هزینه‌کرد ۴۰۰۰ میلیارد ریالی ذوب آهن اصفهان در پروژه‌های مختلف محیط زیستی از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۷ افزود : این میزان هزینه ، در بین صنایع کشور کم نظیر و شاید بی نظیر باشد.

مدیر ایمنی ، بهداشت ومحیط زیست ذوب آهن اصفهان ، گفت : از سال 1375 تا سال 1396 برداشت آب ذوب آهن از زاینده رود با  وجود افزایش تولید ، 50 درصد کاهش یافته است و این برداشت تا سال ۱۴۰۰ به حداقل ممکن و نزدیک به صفر می‌رسد .

وی همچنین از بهره‌برداری از سه پروژه بومی‌سازی تجهیزات مرتبط با پروژه‌های زیست محیطی در سال جاری خبر داد .

photo 2019 04 14 13 18 40

حضور معاون سازمان محیط زیست در غرفه ذوب آهن اصفهان


دکتر اصغر دانشیان معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست به همراه تنی چند از مسئولین این سازمان با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان ، از دستاوردهای زیست محیطی اخیر این شرکت اطلاع یافتند .
دکتر دانشیان در این دیدار به خبرنگار ما گفت : ذوب آهن اصفهان مادر صنعت فولاد کشور است و نقش مهی در اشتغال زایی و تولید ملی ایفا نموده است .
وی افزود : امیدوارم به زودی فعالیت های زیست محیطی این شرکت باعث شود ، ذوب آهن اصفهان به صنعت سبز تبدیل گردد که اهمیت بسیاری دارد .
مهندس مکاری مدیر HSE ذوب آهن اصفهان در خصوص پروژه های زیست محیطی و جنگل دست کاشت بی نظیر این شرکت که نقش مهمی در حفظ محیط زیست منطقه دارد ، توضیحاتی ارائه نمود .

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.