A+ A A-

cropped SARBARG 1

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سیمان غرب (سهامی عام) مورخ 1398/02/25راس ساعت 15 در محل سالن آمفي تئاتر شرکت بين المللي بازرسي کالاي تجاري برگزار گردید.

 در این مجمع که با حضور بیش از 78 درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی ، اعضاء هیات مدیره، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی برگزار گردید، ریاست مجمع برعهده آقای دکتر حیدری بود.

در ادامه با قرائت گزارش هیات­ مدیره به مجمع توسط سرپرست شرکت مربوط به اهم فعالیت‌های صورت­ پذیرفته در طی سال مالی منتهی به 1397/12/29 و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، مجمع ­نشینان با طنین صلوات خود ضمن  تصویب صورت‌های مالی و تنفیذ معاملات مشمول ماده 129 با تقسیم سود به کار خود پایان دادند.

شایان ذکر است که شرکت سیمان غرب علی رغم تمام سختی ها با تلاش و مدیریت مدبرانه توانسته است به اهداف خود در سال مالی گذشته دست پیدا کند.

معرفی سیمان غرب

کارخانه سیمان غرب در سال 1356 با ظرفیت 2000 تن تولید در روز در کرمانشاه به بهره برداری رسید. و با اجراي پروژه افزايش ظرفيت در سال 1386 ظرفيت كارخانه به 4000 تن افزايش يافت .این کارخانه با استفاده از معادن بسیار غنی مواد اولیه و با بهره گیری از دانش وتخصص مهندسان و کارکنان با تجربه و ماشین آلات پیشرفته خط تولید خود و وجود آزمایشگاهای مجهز(آزمایشگاه فیزیک ،شیمی،آزمایشگاه تخصصي بتن و…) با بهره گیری از توان تخصصی گروه کنترل کیفی قادر به تولید محصولاتی با عالی ترین کیفیت در سطح کشور می باشداین شرکت علاوه برتامين نیاز داخلی ، نسبت به صادرات انواع سیمانهای تیپ 2 ،تيپ 5  و سيمان 425-1 نیز به خارج از کشور اقدام می نمایید. کلیه محصولات این شرکت طبق استانداردهای جهانی تولید و عرضه می شود.

 

گزارش تکمیلی به زودی در وب سایت و شماره آتی ماهنامه اقتصاد و بیمه

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.