A+ A A-

شرکت فرآوری مواد معدنی ایران با دست پُر به مجمع نشست

photo 2019 05 20 13 10 47

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فرآوری مواد معدنی ایران (سهامی عام) مورخ 1398/2/28 در محل سازمان مدیریت صنعتی ایران تشکیل شد.

در این مجمع که با حضور بیش از 08/54 درصدی سهامداران حقیقی و حقوقی، اعضای هیئت ­مدیره، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی برگزار شد، ریاست مجمع بر عهده آقای مسعود سالاري توسه سرا بود که جنابان رضا منفرد و رامتین قسمتی در مقام نظار اول و دوم و آقای حمید علاماتی به‌عنوان دبیر مجمع انتخاب گردیدند.

در ادامه با قرائت گزارش هیئت ­مدیره به مجمع مربوط به اهم فعالیت‌های صورت­پذیرفته در طی سال مالی منتهی به 1397/12/29 و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، مجمع­نشینان با طنین صلوات خود ضمن تصویب صورت‌های مالی و تنفیذ معاملات مشمول ماده 129 و با تقسیم سود 1/000 ریال به ازای هر سهم به کار خود پایان دادند.

پیام هیئت ­مدیره

حمد و سپاس خداوند یکتا را که با عنایت الطاف بیکرانش در سال 1397 این توفیق را به ما عطا فرمود تا با تکیه بر عزم مدیران، کارشناسان، کارکنان و تامین کنندگان بتوانیم در عرصه تولید خدمتگزار جامعه و سهامداران خود باشیم. لذا ضمن تشکر و قدردانی از کلیه عزیزانی که هیئت ­مدیره را در انجام مسئولیت‌های خویش یاری داده‌اند، افتخار داریم گزارش یک سال فعالیت و برنامه‌های هیئت ­مدیره را تقدیم سهامداران محترم نماییم. هدف اعضای هیئت ­مدیره بر این اساس بوده که شرکت را به‌عنوان بنگاه اقتصادی معتبر در سطح ایران معرفی نموده تا با برنامه‌ریزی درست در فضای رقابتی به جایگاه و شایسته در این صنعت برسد.

photo 2019 05 20 13 10 38

در همین راستا اهم اقدامات انجام‌شده در سال 1397 و برخي برنامه‌های شركت در سال 98 به شرح زیر است:

  • اعمال سیاست مدیریت هزینه‌ها با هدف‌گذاری در کنترل مواد اولیه کمکی شیمیایی
  • انجام پروژه و طرح‌های تحقیقاتی زیست‌محیطی با همکاری موسسات آموزش عالی و دانشگاهی برای اولین بار در صنعت سرب و روی کشور
  • اجرای پروژه‌های کنترل مصارف بارز انرژی به‌منظور تعدیل سهم انرژی در قیمت تمام‌شده محصول و ارائه مدل بهینه و کارآمد برای اصلاح استاندارد ملی مصرف انرژی در صنعت سرب و روی کشور به مراکز تصمیم‌گیری
  • بازیافت پسماندها و افزایش ظرفیت تولید هیدروکسید به‌منظور تامین بخشی از ماده اولیه موردنیاز و کاهش سهم مواد اولیه اصلی در قیمت تمام‌شده محصول
  • ساخت و گسترش سوله فیلتراسیون جهت بهبود و افزایش فرایند تولید
  • بازسازی و نوسازی خطوط مختلف تولید به‌منظور ارتقای کیفیت و کمیت محصول
  • بهسازی سالن های خردایش قدیم جهت استفاده بهینه از فضای مذکور برای نگهداری مواد اولیه کمکی

هیئت­ مدیره آرزو دارد که در سال جاری با استعانت از ایزد منان، تلاش کارکنان و اعتماد سهامداران محترم بتواند در صیانت از منابع شرکت و منافع سهامداران، گام‌های موثری را بردارد. آنچه توانستیم لطف خدا بوده است و آنچه پیش رو داریم با امید به عنایت او خواهد بود.

 

photo 2019 05 20 13 10 55

photo 2019 05 20 13 11 00

گزارش کامل این مجمع در شماره آتی نشریه اقتصاد و بیمه

 

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.