A+ A A-

رونمایی از ۷ بیمه جدید در بیمه دی

 

photo 2018 05 05 14 16 04

 طرح های جدید بیمه دی از جمله بیمه عمر ساده زمانی ، بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه عمر تلفیقی، بیمه عمر و سرمایه گذاری ، مستمری حادثی، کمک هزینه تحصیلی فرزندان با حضور مدیر عامل شرکت رونمایی شد .

 

به گزارش اقتصاد و بیمه ،در ابتدای این نشست خبری مهندس بختیاری مدیرعامل موفق بیمه دی با اعلام اینکه با بالابردن بهره وری وراندمان کاری موفق شدیم سال گذشته به عنوان تنها شرکت بیمه ای در ارزیابی ها موفق به کسب جایزه ی تعالی سازمانی شویم اضافه کرد در کنار کسب تقدیر نامه ها وجوایز متعدد توانستیم با رایزنی های گسترده ومذاکرات فشرده قرارداد بیمه ی درمانی تکمیلی جامعه ی ایثارگری را منعقد کنیم که این یکی از بزرگترین قراردادها ودستاوردهایی بود که در سال 96 حاصل شد که پرتفوی شرکت را به نسبت قابل ملاحظه ای افزایش بخشید.


بختیاری در ادامه با معرفی طرح های جدید این شرکت از جمله بیمه عمر ساده زمانی ، بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه عمر تلفیقی، بیمه عمر و سرمایه گذاری ، مستمری حادثی، کمک هزینه تحصیلی فرزندان از جمله طرح های جدید بیمه ای عمر، تصریح کرد: برخی از این طرح ها در صنعت بیمه جدید نیست اما تا پیش از این در بیمه دی وجود نداشته است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود کمک هزینه تحصیلی فرزندان و بیمه عمر حادثی را از جمله طرح های جدید بیمه ای عنوان کرد که با توجه به نیازهای جدید بازار امروز طراحی شده است .
مدیر عامل بیمه دی در پاسخ به این پرسش که در سال گذشته چه تعداد بیمه عمر صادر شده است گفت: بیمه دی در سال گذشته ۲۰هزار فقره بیمه نامه صادر کرده که به نسبت تعداد ناچیزی است و با استراتژی که در سال ۹۷ در دستور کار داریم امیدواریم این تعداد افزایش یابد.
وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه با توجه به حرکت های جدید در این خصوص آیا حساب های بیمه عمر این شرکت از سایر حساب ها جدا می شود افزود: حساب ها جدا شده است و منابع بیمه های عمر را برای سایر رشته ها هزینه نمی کنیم
.وی ادامه داد : استاندارهای جدید مالی نیز بر این مسئله تاکید دارد و برای ایجاد ساختاری شفاف حساب ها را تفکیک می کنیم .
وی با بیان اینکه محصولات جدید این شرکت برای بازه های زمانی کوتاه مدت تر نسبت به سایر محصولات مشابه طراحی شده است عنوان می کند که این محصولات عمدتا از جنس سرمایه گذاری نیست.
در ادامه مرتضی شکوری، مدیر بیمه های عمر انفرادی بیمه دی به ارایه توضیح بیشتر در باره محصولات جدید بیمه دی پرداخت و گفت: محصولاتی جدید بیمه عمر بیمه دی که امروز رونمایی شد عمدتا بیمه نامه عمر کوتاه مدت هستند و این نوع بیمه نامه ها برای اقشار کم درآمدی طراحی شده که پوشش بیمه ای برایشان در اولویت قرار دارد و یا اینکه توان سرمایه گذاری در خارج از شرکت های بیمه را دارند و بیشتر هدفشان از خرید بیمه نامه های عمر بحث های پوشش های بیمه ای است و این محصولات با این رویکرد طراحی شده اند وچند بیمه نامه عمر که توسط این شرکت رونمایی شد برای نخستین بار طراحی و راهی بازار شده است.
شکوری در ادامه به معرفی محصولات بیمه عمر بیمه دی پرداخت و گفت: بیمه عمر ساده زمانی که سرمایه این بیمه نامه ثابت و افزایش است و مدت زمان بیمه نامه یک تا ۱۰ سال می باشد و پوشش های اضافی آن شامل فوت حادثی، نقص عضو حادثی،هزینه پزشکی حادثی و امراض خاص می باشد.
وی محصول دیگر را بیمه تمام عمر اعلام کرد و افزود : این بیمه نامه ارایه پوشش فوت برای تمام طول عمرکه سرمایه آن ثابت و امکان پرداخت حق بیمه برای ۵ تا ۲۰ سالو یا یکجا می باشدو دارای شرایط سنی حداقل سن ورود ۲۰ و حداکثر سن ورود ۶۵ سال می باشد و همچنین فاقد پوشش های بیمه ای ازجمله فوت حادثی، نقص عضو حادثی،هزینه پزشکی حادثی و امراض خاص است.به گزارش ایستانیوز ، مدیر بیمه های عمر انفرادی بیمه دی در ادامه به به بیمه نامه مستمری حادثی اشاره کرد و افزود:مدعت این نوع بیمه نامه یکساله، مدت دریافت مستمری ۵ تا ۲۰به انتخاب ذینفع با امکان انتخاب افزایش سالیانه و همچنین پوشش های بیمه ای فوت حادثی، نقص عضو حادثی،هزینه پزشکی حادثی بجز امراض خاص را دارد.
شکوری سپس به دوطرح بیمه ای موج و پزواک اشاره کرد و گفت : مدت بیمه نامه های عمر موج و پژواک هر دو سه ،پنج و یا هفت سال با سرمایه فوت ثابت وپرداخت حق بیمهبه صورت یکجا و فاقد پوشش ها اضافی که البته با این تفاوت که در بیمه نامه پژواک فوت حادثی شامل پوشش اضافی است و همچنین در بیمه نامه پژواک نیاز به انجام آزمایشات و معاینات پزشکی نیست.
وی آخرین محصول این بیمه دی را طرح کمک هزینه تحصیلی معرفی کرد و افزود : این طرح خود شامل طرح الفبا و اندیشه است که در طرح الفبا مدت زمان بیمه نامه ۱۲ و ۱۵ سال با پرداخت سرمایه حیات ۳ بار ( ۲۰درصد، ۲۰ درصد و ۶۰درصد )و درطرح اندیشه نیز مدت بیمه نامه ۲۰ سال با پرداخت سرمایه حیات ۴بار (۲۰درصد، ۲۰ درصد ، ۲۰ درصد و ۴۰درصد) و ۲۵ سال با پرداخت سرمایه حیات ۵ بار (۲۰درصد، ۲۰ درصد ، ۲۰ درصد و ۲۰درصد) است.

وی گفت: امیدواریم با ارایه محصولات جدید و وجود بازاربکری که در حوزه بیمه عمر وجود دارد بتوانیم ضریب نفوذ بیمه های عمر این شرکت را در صنعت بیمه افزایش دهیم.

 

 photo 2018 05 05 14 15 51

photo 2018 05 05 14 15 55

photo 2018 05 05 14 16 00

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.