A+ A A-

حرکت بیمه معلم در مسیر برنامه 5 ساله استراتژیک / از افزایش سرمایه 300 میلیاردی تا ورود به فرابورس

bime moalem

برنامه 5 ساله استراتژیک بیمه معلم در سال جاری تدوین شده و قرار است این شرکت در پایان برنامه جزء 5 شرکت بیمه ای برتر کشور باشد./بحث پیشگیری از حوادث در مدارس از جمله مواردی است که هیات مدیره بیمه معلم مورد بررسی قرار داده است چراکه کنترل شرایط می تواند ضریب خسارت بیمه معلم را نیز کاهش دهد.


به گزارش اقتصاد و بیمه، در مراسم رونمایی از کمپین بیمه معلم تحت عنوان "در طرح تحصیل بدون آسیب با تجهیز مدارس ایران کنار دانش آموزانیم" تجهیز 360 مدرسه به زمین چمن و پوشش گرانول کلید خورد . بیمه معلم اعلام کرده است که هدف از برپایی این کمپین تضمین مالی و معنوی آینده دانش آموزان و حفظ امنیت آنان از آسیب های احتمالی حین ورزش و بازی در مکان های آموزشی و معرفی مفاهیم بیمه ای است .

بر اساس این گزارش ، در طرح کمپین تبلیغاتی مدارس از طریق بازی، تجهیز مدارس به چمن مصنوعی و زمین های گرانول انجام می پذیرد. وی در بخش دیگری از سخنان خود به پرتفوی 1215 میلیارد تومانی این شرکت در سال گذشته اشاره کرد و اذعان داشت : برنامه 5 ساله استراتژیک بیمه معلم در سال جاری تدوین شده و قرار است این شرکت در پایان برنامه جزء 5 شرکت بیمه ای برتر کشور باشد.

محمد ابراهیم تحسیری مدیر عامل بیمه معلم طی این مراسم با اشاره به اینکه سالانه بیش از 600 سانحه در هر مدرسه برای دانش آموزان ایران، هنگام بازی و ورزش اتفاق می افتد، گفت: بسیاری از مدارس ایران زمین‌های بازی استاندارد ندارند و همین امر باعث می‌شود زنگ ورزش، گاهی تلخ و دردناک باشد.

وی گفت : بیمه معلم در طرح «تحصیل بدون آسیب» زمین‌های بازی را با چمن برای مدارس پسرانه و گرانول برای مدارس دخترانه تجهیز و نوسازی می‌کند تا کودکان کمتری آسیب ببینند. به گفته وی در این طرح 390 مدرسه دخترانه و پسرانه در سراسر کشور تجهیز خواهند شد و تجهیز 190 زمین بستکبال از دیگر برنامه های این شرکت است.

وی در خصوص اینکه بیمه حوادث دانش آموزی نزد بیمه معلم است و اجرای مسئولیت های اجتماعی با این شیوه چقدر در این زمینه کمک خواهد کرد ؟افزود :بحث پیشگیری از حوادث در مدارس از جمله مواردی است که هیات مدیره بیمه معلم مورد بررسی قرار داده است چراکه کنترل شرایط می تواند ضریب خسارت بیمه معلم را نیز کاهش دهد ؛اما رویکرد دیگر بیمه معلم به جهت ضریب نفوذ پایین صنعت بیمه گسترش فرهنگ بیمه ای در مدارس است که می تواند از سطوح پایین آموزشی آغاز شود.

تحسیری با اشاره به برنامه افزایش سرمایه این شرکت به 300 میلیارد تومان به برنامه ورود به فرابورس در سال جاری اشاره کرد و اذعان داشت: بیمه معلم تا دوماه آینده در فرابورس خواهد بود.

مدیرعامل بیمه معلم توجه و اعتماد متقابل مشتریان را از جمله کدهای رفتاری عنوان کرد که در آینده می تواند بازار خوبی را برای بیمه معلم فراهم آورد .
وی با اشاره به اینکه سرمایش و گرمایش 280 مدرسه در مناطق محروم نیز در دست اقدام قرار دارد گفت :در سال 96 ضریب خسارت حوادث دانش آموزی به بیش از 90 درصد رسیده است و از 500 میلیارد تومان حق بیمه این رشته ، شرکت بیش از 400 میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده است .

وی با اشاره به اینکه امروز 13 هزار دانش آموز، 107 هزار مدرسه و 33 هزار مربی تربیت بدنی متخصص در کشور وجود دارد از سایر شرکت های بیمه ای و غیر بیمه ای دعوت کرد که در حوزه ایفای مسئولیت های اجتماعی در مدارس کشور حضور داشته باشند.

گفتنی است: غلامرضا کرد زنگنه، رئیس هیات مدیره بیمه معلم، محمدابراهیم تحسیری، مدیر عامل و عضو هیأت مدیره، کاوه قاضی، معاون برنامه ریزی و توسعه بازار، محمد جواد صداقت، قایم مقام مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، علی کریمی، مربی تیم سپید رود و مهدی رحمتی کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران در این مراسم حضور داشتند.

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.