A+ A A-

بهرام سبحانی : ذوب آهن ظرفیت های نهفته زیادی دارد

sobhani zobahan

باید برنامه ای را اجرایی کنیم که دخل و خرج این شرکت متناسب شود تا سرمایه گذار و هم سهامداران راضی باشند و شرکت هم بتواند نیاز کشور به خصوص در بخش ساختمانی را تأمین سازد. امیدواریم ذوب آهن بتواند سهم قابل توجهی از بازار را در اختیار داشته باشد و انشالله شاهد رونق در ذوب آهن باشیم.

بهرام سبحانی رئیس هیئت مدیره ذوب آهن اصفهان در اولین گفت و گوی خبری بعد از قبول مسئولیت در این شرکت فرابورسی اظهار داشت: ذوب آهن، مادر صنعت فولاد و صنعت کشور به طول کلی است و پتانسیل رشد و توسعه خوبی دارد.

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و رئیس هیئت مدیره ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: ذوب آهن اصفهان، ظرفیت های نهفته زیادی دارد ولی به دلایل مختلف تا امروز دچار مشکلات و تحولاتی شده که امیدواریم با همدلی و همکاری بقیه هیئت مدیره، مدیرعامل و سایر همکاران بتوانیم در مسیر درست هدایتش کنیم. وی ادامه داد: ذوب آهن باید به گونه ای پیش رود که هم بتواند طرح توسعه اش را اجرا کند و هم به ظرفیت اسمی خود افزایش تولید دهد.

وی در ادامه تأکید کرد: باید برنامه ای را اجرایی کنیم که دخل و خرج این شرکت متناسب شود تا سرمایه گذار و هم سهامداران راضی باشند و شرکت هم بتواند نیاز کشور به خصوص در بخش ساختمانی را تأمین سازد.

سبحانی خاطرنشان کرد: مصرف فولاد در کشورهای در حال توسعه از نوع فولادهای ساختمانی است و از آنجا که ذوب آهن یکی از اصلی ترین تأمین کنندگان محصولاتی همانند تیرآهن، میلگرد و اخیراً ریل است، همه این محصولات جزو مایحتاج توسعه و زیرساخت کشور است. امیدواریم ذوب آهن بتواند سهم قابل توجهی از بازار را در اختیار داشته باشد و انشالله شاهد رونق در ذوب آهن باشیم.

گفتنی است ، حضور بهرام سبحانی به عنوان مدیر تحول آفرین فولاد مبارکه اصفهان در هیات مدیره ذوب آهن موجی از امیدواری ها نسبت به آینده «ذوب» را سبب شده است.

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.