A+ A A-

اعمال نرخ جدید سود سپرده ها از اول آذر در موسسه اعتباری کوثر

6E4A6841

بیست و سومین هم اندیشی سراسری معاونین و مدیران موسسه اعتباری کوثر با حضور قائم مقام مدیرعامل، معاونین و مدیران حوزه مرکزی و مدیران استان ها در محل ساختمان حوزه مرکزی موسسه برگزار شد.

به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ جواد فهیمی پور سرپرست موسسه در این هم اندیشی سراسری با اشاره به رعایت نرخ های مصوب بانک مرکزی گفت: رعایت کامل بخشنامه ها و قوانین ابلاغی بانک مرکزی همواره در موسسه کوثر مورد تاکید است و در مباحث نرخ سود، کاملا تابع قوانین ابلاغی بانک مرکزی هستیم .ضمناً سود حساب های کوتاه مدت به صورت ماه شمار از طرف بانک مرکزی با عنایت به مصوبه شورای پول و اعتبار ابلاغ گردید که بانک ها می بایست از ابتدای بهمن ماه این ابلاغیه را رعایت نمایند.

وی افزود: دکتر همتی رئیس کل بانک مرکزی در جلسه اخیر خود با مدیران عامل بانک ها و موسسات اعتباری از برخورد بانک مرکزی با متخلفین در پرداخت سود غیر متعارف خبر داد .

عضو هیئت مدیره موسسسه اعتباری کوثر اظهار داشت: قطعاً بانک ها و موسسات اعتباری که نرخ جدید سپرده ها را رعایت ننمایند دچار عدم تعادل در دو بخش تجهیز و تخصیص منابع خواهند شد.

قائم مقام مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر بیان داشت: امیدواریم با این تصمیم بانک مرکزی ثبات در منابع بانکی ایجاد شود و نظام بانکی با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری نسبت به تقویت هرچه بیشتر ارزش پول ملی اهتمام ویژه ای داشته باشد.

همچنین مصطفی امجدیان معاون بازاریابی و اموراستان ها ضمن ارائه گزارش عملکرد استان ها و شعب در خصوص جذب و سرانه منابع، نسبت به برنامه ریزی جهت جذب منابع ارزان قیمت تاکید کرد.

6E4A6919

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.