A+ A A-

photo 2019 02 12 14 17 14

برنامه محوری و تنوع بخشی به محصولات در باور مجموعه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گلوکوزان(سهامی‌عام) مورخ 29/10/1397 در محل گروه هتل های بزرگ تهران (هتل شماره 2) تشکیل گردید. در این مجمع که با حضور 21/92 درصد سهامداران حقیقی و حقوقی ، اعضاء هیئت مدیره، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی برگزار گردید، ریاست مجمع برعهده آقای رضا مشهدي زاده بود، که جنابان آرش سلطانی و محمدمهدی زردوغی در مقام ناظران اول و دوم و آقای امیر حسین صداقی به عنوان دبیر مجمع انتخاب گردیدند. درادامه با قرائت گزارش هیئت مدیره به مجمع مربوط به اهم فعالیتهای صورت پذیرفته در طی سال مالی منتهی به 31/06/1397 و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، مجمع نشینان با طنین صلوات خود ضمن تصویب صورتهای مالی و تنفیذ معاملات مشمول ماده 129 با تقسیم سود 800 ریال به ازای هر سهم به کار خود پایان دادند.
مهندس امیرحسین صداقی در ابتدای گزارش خود با اعلام اینکه شرکت گلوکوزان به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات متنوع از ذرت در ایران از سال 1349 نقشی درخور در صنعت کشور داشته است تاکید کرد که طیف متعدد محصولات شرکت توانسته است به خوبی نیاز مشتریان را تامین سازد.
وی با بیان اینکه در سه رشته غذایی ، صنعتی و دامی انواع محصولات تولیدی شرکت توسط شرکت های بزرگ خریداری می شوند از استمرار طرح های تولید محصولات جدید به عنوان فرصت های بازار سخن گفت و اضافه کرد به عنوان مثال محصول فروکتوز که محصول جدید شرکت بوده و در صنعت آب میوه و کنسانتره کاربرد فراوان دارد پس از عرضه بسیار با استقبال مشتریان روبرو گردید.مدیرمدبر و محقق شرکت در ادامه اظهار داشت در طول سال مالی مورد گزارش بیشترین خرید و آسیاب ذرت را داشته ایم به طوری که با خرید 143 هزار تن ذرت که یکی از دلایلش همان تولید فروکتوز می باشد رکورد زدیم. به گفته مهندس صداقی بعد از 3 سال رشد متناسب متوسط قیمت خرید ذرت متاسفانه شاهد بودیم که با یک شیب زیاد و تند این قیمت ها افزایش یافت که این بر عملکرد صنعت و شرکت تاثیر گذاشت.
سکاندار مجموعه رشد ریالی فروش در تمام محصولات را نشانه ای از پتانسیل بالای بازار برشمرد که این مهم جهت آنکه مشتریان شرکت گروه بزرگی از صنایع مختلف از مواد غذایی تا کارتن سازی، روغن سازی، حفاری، دامداری و ... را شامل می شود این سوددهی متوازن بسیار برای برنامه های میان مدت و بلندمدت مدنظر مدیریت حائز اهمیت می باشد.
افزایش صادرات و برنامه برای استمرار این فروش خارجی در کنار کاهش دوره مطالبات تجاری شرکت که با اتخاذ سیاستهای جدید مدیریت توام بوده از دیگر اخبار خوبی بود که تیم مدیریت یک دست مهندس صداقی مدیرعامل در معماری مالی با سرکار خانم فرامرزی و در فوندانسیون اداری جناب حسین پور و ... ، به سمع و نظر سهامداران و ذینفعان رسید.
درک صحیح از فرصت ها و تهدیدها از این چیدمان مدیرت در سخت ترین روزهای جنگ اقتصادی توانسته گلوکوزان را علی رغم همه معضلات سرپا و رو به رشد نگه دارد این شناخت صحیح از ظرافت های مدیریتی باعث شده سهامدار عمده جدید نیز با اعتماد کامل از این کادر مدیریتی و کارکنان تلاشگرش حمایتی قوی داشته باشد.

photo 2019 02 12 14 16 43

پیام هیئت مدیره

حمد و سپاس به درگاه خداوند متعادل که نعمت کار و خدمت به صنایع و مردم کشور عزیزمان را به هیئت مدیره و پرسنل سخت کوش شرکت گلوکوزان عطا فرمود.
در سال مالی منتهی به 31/6/1397 شرکت گلوکوزان با تلاش مدیران و کارکنان خود توانست به رغم همه دشواری ها، گام های بلندی در راستای سیاست های سهامداران محترم بردارد. تکمیل طرح های افزایش قیمت ظرفیت، دستیابی به ظرفیت عملی خط تولید جدید، ایجاد خط تولید فروکتوز، بهسازی و نوسازی زیرساخت های تولید و فروش، افزایش سهم بازار و کسب 60 درصد از بازار نشاسته ذرت و گلوکوز، افزایش 25 درصدی بهره وری نیروی انسانی و گسترش تنوع محصولات تولیدی حاصل گام های بلندی است که در چهارچوب راهنمایی های سهامداران محترم برداشته شده است.

چشم انداز

شرکت گلوکوزان «پیشرو، نوآور و موثر در بازار نشاسته و گلوکوز منطقه» را به عنوان چشم انداز مطلوب خود در نظر گرفته است.

ماموریت

فلسفه وجودی ما ارزش آفرینی مبتنی بر تشخیص خلاقانه فرصت های تولید و عرضه محصولات نوآورانه در کسب و کارهای مرتبط داخلی و خارجی در صنعت نشاسته است. در این راستا استفاده از کارکنان مجرب و بهره برداری بهینه از تکنولوژی، تامین توأمان انتظارات ذینفعان و رعایت استانداردهای زیست محیطی در سرلوحه فعالیت های این شرکت قرار دارد.

اهداف کلان

- تنوع محصول براساس نیاز بازار
- افزایش سودآوری
- رشد تولید

نوع محصول

در فرایند تولید شرکت گلوکوزان ذرت به عنوان ماده اولیه اصلی به محصولات متنوعی تبدیل می گردد که آنها را می توان در سه دسته زیر تقسیم بندی نمود:
الف- محصولات غذایی
ب- نشاسته صنعتی و مشتقات آن
ج- خوراک دام

استراتژی

- توسعه بازار
- تنوع محصول
- توسعه صادرات
- تکمیل زنجیره تامین مواد اولیه
- رهبری هزینه

برنامه های آتی شرکت

- تنوع محصول براساس نیاز بازار
- افزایش سودآوری
- رشد تولید

 

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.