A+ A A-

تکمیل کارنامه شیرکانی در واپسین روزهای حضور در بیمه سینا|پوشش بیمه عمر 24هزار کارمند بانک کشاورزی

Shirkani 1024x683

امین شیرکانی ،در واپسین روزهای حضور خود در بیمه سینا از پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری 24هزار نفر کارمندان شاغل و بازنشسته بانک کشاورزی خبر داد.

  شیرکانی با بیان اینکه طی قراردادی بین بیمه سینا و بانک کشاورزی ، کارکنان شاغل و بازنشسته بانک تحت پوشش"بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری سینابان" قرار گرفتند، اذعان داشت:مجری این قرارداد شرکت خدمات بیمه ای مهر اندیش سینا است که سهام آن متعلق به کارکنان بانک کشاورزی است.

امین شیرکانی در ادامه با اشاره به اینکه این بیمه نامه با پرداخت ماهانه سی هزار تومان و افزایش سالانه ده درصد صادر شده در خصوص تاثیر این پرتفوی بر شرکت متبوعش عنوان داشت: یکی از اقدامات مثبت بیمه سینا تعامل با بانک کشاورزی در قالب سبدی از محصولات متنوع است و این اقدام جدید نیز در راستای استحکام پیوند بیمه سینا وبانک کشاورزی صورت پذیرفته که امیدواریم برای کلیه کارمندان و بازنشستگان بانک کشاورزی رفاه و اسایش خاطر را به دنبال داشته باشد.

وی در خصوص ماهیت این بیمه نامه در قالب پوششهای بیمه ای و اندوخته گفت: درطراحی این بیمه نامه تلاش شده بین اندوخته محوری و ارایه پوشش های بیمه ای تعادل ایجاد شود.

شیرکانی در ادامه تصریح کرد: یکی از هدف گذاری های شرکت بیمه سینا در راستای استراتژی های مدونش آن است که به بیمه های عمر گروهی ورود پیدا کند که این امر علاوه بر افزایش سهم بیمه های زندگی در سبد پرتفوی بیمه سینا ، سبب افزایش ضریب نفوذ بیمه هم می شود.

امین شیرکانی از برنامه بیمه سینا جهت تاسیس صندوق سرمایه گذاری برای سامان دهی منابع حاصل از بیمه های عمر خبر داد و گفت:در مدل جدید افرادی که قدرت پذیرش ریسک در محدوده های کم، متوسط و یا زیاد را دارند، می توانند بیمه نامه های مختلف با بازدهی متفاوت خریداری کنند .

شیرکانی البته تاکید کرد:  این سازوکار نیاز به نرم افزار، آیین نامه و نیروی انسانی دارد که در شرایط فعلی هنوز مهیا نیست.

وی با بیان اینکه تفکیک حساب های زندگی از غیر زندگی در بیمه سینا انجام شده ، تصریح کرد: در شرایط فعلی شرکت های بیمه باید بخش های سرمایه گذاری خود را تقویت کنند تا بتوانند پاسخ گوی نیازها باشند.

در ادامه این نشست ، رضایی عضو هیات مدیره بیمه سینا نیز با بیان اینکه بیمه سینا بر ریل توسعه قرار گرفته است ، گفت: از معدود شرکت‌هایی هستیم که به دلیل احتساب ذخایر کافی اگر کل بیمه گزاران عمر و سرمایه گذاری بازخرید کنند مشکلی برای شرکت ایجاد نمی شود ضمن اینکه حساب جداگانه ای برای سرمایه گذاری منابع حاصل از بیمه های عمر اختصاص دادیم.

وی تاکید کرد: در بخش بیمه های عمر چند طرح جدید سال آینده رونمایی می شود.

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.